Yeni başlayan freelancerlar için siteler

Merhabalar yeni başlayan freelancerlar için para kazanabileceği hangi siteleri öneriyorsunuz yeni başlayanlar için olması önemli

Yorum Ekle

bionluk kullanıyorum,  aldıkları 20% komisyonu çok bulsam da ne yazık ki müşteri bulma potansiyeli en fazla olan sitelerden birisi.

freelancer.com ‘da da iş yaptım ama çok düşük fiyatlarla çalışan insanlar çok fazla olduğundan iş almak biraz zor.

Bunun dışında düşük fiyata iş yapmak yerine boş zamanımı pasif gelir elde edebileceğim themeforest, codester gibi platformlar için ürün oluşturmaya harcıyorum.

 

Intern 14/05/2020 cevapladı.
Yorum Ekle

Ben othersapp adlı siteyi oldukça faydalı buluyorum. Birçok farklı alanda iş bulunabiliyor. Onun dışında biraz da alanınıza bağlı değişebiliyor bu iş arama olayı.

Mid-Level 12/05/2020 cevapladı.
Yorum Ekle

Yazılım üzerine çalışıyorsan bionluk ve uzmankiraladan kesinlikle uzak dur. Bunun haricinde ise en sorrunsuz ve işin hakkını aldığın işler maalesef referanslardan geliyor.

Intern 12/05/2020 cevapladı.
Yorum Ekle

Freelance yaptığın işler ile alakalı bir çok farklı platformlar var.Othersapp iyi bir site.Ve evet bi onluk, uzmankirala gibi siteler de iş bulmak bira zor.

Intern 13/05/2020 cevapladı.
Yorum Ekle

Evet uzmankirala sitesini ben de kullanıyorum fakat pek yeni başlayanlara göre değil. Othersapp bu konuda iyi fakat devamlı kontrol etmeniz gerekiyor. Aynı zamanda orada uzun dönemli görevler de oluyor.

Mid-Level 13/05/2020 cevapladı.
Yorum Ekle

Ben şimdiye kadar bir tek others app kullandım, arada böyle taş atmayla kolumuzun yorulmayafağı türden işler geliyor, hoş oluyor.

Mid-Level 14/05/2020 cevapladı.
Yorum Ekle

Cevabın

Cevabı göndererek gizlilik politikası ve kullanım koşulları'nı onaylamış olursun.