Twitter’da tweetlerinizi nasıl destekliyorsunuz?

Öncelikle twitter kullanıyor musunuz? özellikle kişisel kullanımdan çok işleriniz için, satış, pazarlama veya tanıtım ağı olarak görüyor musunuz? Etkileşimlerinizden memnun musunuz? attığını tweetleri yaygınlaştırmak, daha çok insana ulaşmak için izlediğiniz bir yol var mı? Son olarak retweethavuzu.org u hiç duydunuz mu veya denediniz mi?

Yorum Ekle

Bireysel hesabım olarak kullnoyorum ama twitlerimi hiç desteklemedim. Ticari amaçla falan kullanacak olsam ama direkt reklam verirdim. Suni rt fav takipçi olayının çok büyük bir getirisi olacağını sanmıyorum.

Mid-Level 07/05/2020 cevapladı.

denemeden karar vermemek lazım, her alan veya sosyal ağ için aynı şeyi söyleyemem ama twitter farklı bir mecra.

09/05/2020.
Yorum Ekle

Ben de twitterı bireysel hesap olarak kullanıyorum. Ticari amaç için nasıl kullanılacağı hakkında bir fikrim yok açıkcası. Orada da instagram gibi etiketler iş görüyor ama yine de hesabınızın içeriği en önemli nokta bence.

Mid-Level 07/05/2020 cevapladı.

evet mutlaka ama aynı içeriğe sahip yüzlerce binlerce hesap olabiliyor, rakiplerden sıyrılmak için birşeyler yapmak gerekiyor bu noktada da her alanda olduğu gibi reklam gücü daha fazla olan lider oluyor..

09/05/2020.
Yorum Ekle

Yapay fav/rt kullanımı bireysel hesapta diğer kullanıcılar tarafından rahatca fark edilebilecek bir durum o yüzden tercih etmedim şimdiye kadar. Ticari kullanımda ise  geniş kitlelere ulaşma konusunda işe yarayacağı için kullanılmaya değer bence.

Intern 08/05/2020 cevapladı.

yapaydan ziyade gerçek kullanıcılarla yapılan ve abartmadan yapılan işlemlerin hesapların kısa sürede ivme kazanmasına çok faydası oluyor.

bu devirde reklam veya destek işlemleri olmadan hiç bir mecrada yol katetmek maalesef mümkün değil..

09/05/2020.
Yorum Ekle

Reklamcılık bölümü okuyorum ve bir işte tanınır olmak istiyorsanız her yerde olun yani herkese alaklı mentionlar atın fav atın ve reklam vermekten çekinmeyin

Mid-Level 09/05/2020 cevapladı.

katılıyorum..

 

09/05/2020.
Yorum Ekle

Twitter istatistiklerinde aylık 10-30k arası kişiye ulaşıyor tweetlerim, profile de bi 500 kişi uğruyor ama takipçi olarak gelen giden yok 😀 bi ara ünlü bir sayfanın altına yazmıştım oradan 140k kişiye ulaşmıştı sanırım rekorum o. Tweetleri yaygınlaştırmak için izlediğim bir yol yok, genelde her alanda yazılan yazılara cevap verdiğim için daha çok kişiye ulaşıyor sanırım.

Intern 20/05/2020 cevapladı.
Yorum Ekle

Cevabın

Cevabı göndererek gizlilik politikası ve kullanım koşulları'nı onaylamış olursun.