Superbox ve muadilleri

Merhaba,

Freelance işlerimi yazlıkta da devam ettirmek istiyorum ama altyapı problemi nedeniyle internet bağlatamiyoruz. Biraz araştırdım ve Turkcell Superbox performans açısından en mantıklı seçenek gibi duruyor. Ancak hem çok pahalı hem de en az 12 ay taahhüt gerekiyor. Aylık seçersem daha da pahalıya geliyor. Sadece işlerim için değil diğer aile üyeleri de kullanacak. Muadilleri konusunda denemiş ve memnun kalmış olan var mı?

Yorum Ekle

Freelance işlerin yazlıkta halletmek için  başka bir fırsatın yok. Ancak  sinirlerini test edeceklerine eminim. Çünkü benim sinirlerimi test ettiler. Şimdi ilk önce şu dönemde yaşayacağın olayları anlatım. İlk olarak  ailecek kullanılacaksın. Yalnız ikinci bir kişi kullanmaya başladı mı direk olarak fark ediyorsun. Video izleyemiyorsun ve de ikinci kişi kullanırken kopmalar başlıyor. Zaten en büyük özelliği internetin sürekli kopması. Bunun ile beraber modemine güzel bir yer bulmalısın. Çünkü her yerden düzgün çekmeme özelliği var. Modem üstünde  5 ışığı yaktırırsan tam performans alırsın. Şimdi gelelim hafta sonlarına yani sokağa çıkma yasağından dolayı diye düşündüm. Çünkü her hafta sonu kopmalar artıyor. Herkes evde olduğu için diye düşündüm. Zaten normalde de kopmalar yaşayacaksın.  Gene de seni kurtarır. Ancak yüzünü güldürmez. Umarım bu bilgiler sana yaramıştır. Yani en azından ne ile karşı karşıya kalacağını görmüş oldun.

Intern 23/05/2020 cevapladı.
Yorum Ekle

Her türlü kopacak her türlü paranla rezil olacaksın diyorsunuz yani :)) en iyisinin Superbox olduğu söyleniyor. Demek ki diğerleri daha beter :/

Junior 23/05/2020 cevapladı.
Yorum Ekle

Ben alt yapı sıkıntısından dolayı  evimde yaklaşık bir yıldır superbox kullanıyorum. Sadece bilgisayarları da düşünmemek lazım. İki kişi yaşıyoruz evde ve iki bilgisayar iki telefondan 4 cihaz ediyor.  10 mbps paketinden kullanıyoruz  işimizi görüyor fakat fiyatı gerçekten değmez. Sürekli seyahat eden, evde kalmadığı zamanlarda boş yere fatura ödemek istemeyen biri için daha kullanışlı. Eğer superbox almaya karar verirseniz yazlığın her yerinden turkcell çekiyor mu ona çok dikkat etmelisiniz.

Mid-Level 24/05/2020 cevapladı.
Yorum Ekle

Cevabın

Cevabı göndererek gizlilik politikası ve kullanım koşulları'nı onaylamış olursun.