Shadow ban nedir?

Shadow ban nedir? İnstagram tarafından kullanıcılar için kullandığı bir kısıtlamadır. Bu kısıtlama  işletmelerin instagram üzerinden hızlıca takipçi ve müşteri kazanma hayallerini sekteye düşürüyor. Shadow ban yiyen hesapları neler bekliyor. İlk önce artık sizi sadece takipçileriniz görebilir. Keşfet bölümünde etkileşimleriniz çok iyi olsa dahi kimseler sizi göremez. Etiketler bölümünde listelenmezsiniz.

Shadow ban almamıza neler sebep olur. Bunlar bot kullanmak, takipçi ve beğeni satın almak, sürekli aynı veya alakasız etiketler kullanmak, yasaklanmış etiketler kullanmak gibi hareketlerdir.

Bundan kurtulmak için bot yada takipçi satın aldıysanız, otomasyonlarını kaldırın. Paylaştığınız etiketleri  kaldırabilirsiniz. Hesabımızı tamamen legal bir hale getirin. Bir süre kimseyi eklemeyin. Bir süre hesabınızı kullanmayın. Bir süre sonra  shadow banınız kalkacaktır. Eğer 2 hafta sonunda  kurtulamazsanız. Daha fazla uğraşmanıza gerek yok. Profesyonel sosyal danışmanlık alarak  takipçileriniz hızlı ve güvenli bir şekilde artırabilirsiniz.

 

Yorum Ekle

Cevabın

Cevabı göndererek gizlilik politikası ve kullanım koşulları'nı onaylamış olursun.