Serbest İşler’de yenilik: Pazaryeri açıldı

Son günlerde bize gelen istek ve öneriler doğrultusunda, “pazaryeri”ni yayına aldık. Nedir bu pazaryeri?

Pazaryeri, bildiğin perşembe pazarı gibi. Bir yanda satıcılar var, bir yanda da alıcılar. Online’da da pazaryeri kavramı, satıcılar ile alıcıları bir araya getiren platformlar anlamına geliyor. Çoğumuz bu kavrama zaten aşinayız.

Serbest İşler’deki pazaryeri, freelancer’ların satmak istedikleri ürün, hizmet vb. envai çeşit şeyi diğer freelancer’lar ile buluşturabilmelerini sağlıyor. Tasarlamış olduğun bir web sitesini-scripti-uygulamayı (XYZ, bahis, ESC, IVR vb. yasak), daha önce satın almış olduğun domain ve hostingleri, sahip olduğun bir hesabı, yazdığın bir makaleyi ya da yaptığın bir görseli-çizimi konu açarak satabileceksin. Bunun yanı sıra reklam (sosyal medya, web sitesi vd.), backlink ve hatta herhangi bir ürün (telefon, aksesuar ya da başka bir şey) satışı da yapabilecek; ayrıca verebileceğin hizmetleri de diğer üyelerle paylaşabileceksin. Satış yerine bir istekte bulunmak için de burayı kullanabilirsin.

Yapman gereken şey, yeni konu açarken “Pazaryeri” kategorisini seçmek. Bu kategorideki tüm gönderiler anasayfaya düşmeyecek ama aynı kategori altında toplanmış olacak. Menüden de rahatça erişebilirsin.

Pazaryerinde ilan oluştururken diğer üyelerin sana özel mesaj yoluyla ulaşmalarını isteyebilirsin (Özel mesajlar e-posta adresine düşer). Profil ayarlarından e-posta adresini görünür yaparak e-posta üzerinden de iletişim sağlayabilirsin.

Platforma uygun olmayan, yanıltıcı tüm ilanlar moderatörler tarafından kaldırılır. Tüm ilanlardan üyelerin kendileri sorumludur.

Sevgiyle kalın. ✌️

Yorum Ekle

Cevabın

Cevabı göndererek gizlilik politikası ve kullanım koşulları'nı onaylamış olursun.