Online kazanç elde edenler bakabilir mi? (Reklam gelirleri dışında)

Kurduğunuz bir websitesinden reklam gelirleri dışında online kazanç elde etmek için farklı yollar kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız hangi yollarla yapıyorsunuz ve ne kadar kazanıyorsunuz?

Başlık klişe gibi gelebilir ama blog sitelerinde ciddi anlamda bilgi kirliliği var. Herkes aynı yöntemlerden bahsediyor. Ama farklı yollarda olmalı. Evet 1. ağızdan alalım…

Yorum Ekle

Affiliate marketing en temiz yöntem bence ama asıl olay ürün satışında. Tabii niş ürünler ve hedef kitleniz olması lazım.

Junior 29/04/2020 cevapladı.

Ne gibi ürünler mesela?

02/05/2020.

Tasarım ürünleri öneririm. Tasarım mobilyalar veya aksesuarlar olabilir. Ürünü nasıl üreteceğim diyebilirsiniz ama sizin üretiyor olmanız gerekmiyor. Hipicon bunun en iyi örneği. Gerçi bence fiyatları inanılmaz yüksek tutuyorlar ama işi çok düzgün yapıyorlar. Niş ürün derken hipicon gibi girişimleri kastettim.

02/05/2020.

Bir ürün listesi belirlersiniz, farklı tasarımcılarla anlaşıp onların biçtiği fiyatın üzerine komisyon ekleyip satışa çıkarırsınız. Eğer dijital pazarlama konusunda kendinize güveniyorsanız o tasarımcıların 300 liraya satamadığı ürünü 500 liraya çok rahat satarsıjnız.

02/05/2020.
Yorum Ekle

Ben freelance yazarlık yapıyorum. Neye ilgin var ve hangi konuda deneyimlisin bilmiyorum ama yazarlık konusunda kendine güveniyorsan düzenli olarak içerik üretip iyi bir gelir elde edebilirsin. İyi dediğim tabii asgari ücret düzeyinde. Bana özel mesajla ulaşırsan sana birkaç yer önerebilirim.

Junior 03/05/2020 cevapladı.
Yorum Ekle

Affiliate marketing konusuna ben de katılıyorum. Bu alanda ciddi gelir elde eden kişiler var. Bir de klasik bir yöntem ama adsense reklamları hiç yoktan iyidir her zaman. Websitende yayınladığın metinleri ve görselleri mümkün olduğunca kaliteli tut, bir zaman sonra banner için de birileri yazmaya başlar.

Junior 04/05/2020 cevapladı.
Yorum Ekle

Affiliate marketing hiç duymamıştım biraz inceledim gerçekten iyi bir oluşum bence değerlendirilmeli

Mid-Level 12/05/2020 cevapladı.
Yorum Ekle

blogging en iyi yol diye düşünüyorum

Intern 20/05/2020 cevapladı.
Yorum Ekle

insanlara fayda sağlayan, bir işi kolaylaştıran herşey para kazandırabilir.
ister blog veya youtube kanalı açıp bildiklerinizi paylaşın, isterseniz bir script, app yapıp bir işi kolaylaştırın her zaman paraya dönüşür.
kısacası yapılan iş faydalıysa geri dönüşü mutlaka olur. spam işlerler zaman kaybıdır ve asla kalıcı değildir.
sosyal ağlarda popüler olmayı daha fazla kullanıcıya ulaşmayı kolaylaştıran sistemler yapıyorum faydası derecesinde gelirleri oluyor,
google play ve applestore için oyun ve uygulamaların bağlayıcılığı derecesinde getirisi oluyor..

Mid-Level 27/05/2020 cevapladı.
Yorum Ekle

Cevabın

Cevabı göndererek gizlilik politikası ve kullanım koşulları'nı onaylamış olursun.