Online depolama alanları

Merhaba. Ben online depolama alanı olarak google drive’ı kullanıyordum. Orada birçok kitap ve yaptığım işler, okul için ödevlerim var. Ama ücretsiz alanım doldu ve ücretli alan satın almak istemiyorum. Online depolama da ulaşılabilirlik açısından kolay oluyor. Yandex Disk’de de kitap vb depolamalarım var ama onu belgelerim için kullanmadım. Bir de dropbox var sanırım. Onu denemeyi düşündüm. Sizce en iyi depolama alanı hangisi?Ücretsiz olması ve depolama alanının geniş olması benim için önemli.

Yorum Ekle

Yandex disk önerebilirim 10 gb ücretsiz alanı var, drive’dan sonraki en kullanışlı hizmet. Microsoft one drive önerebilirim 5 gb alan veriyor ücretsiz olarak. Dropbox da aynı şekilde sanırım 2 3gb civarı ücretsiz alanı vardı.

Mid-Level 07/05/2020 cevapladı.
Yorum Ekle

Mega diye bir uygulama var. Şuan için bir problem yaşamadım. Yüklediğimiz dosyaları şifreliyor hatta kendinin bile bu dosyaların ne olduğunu anlamadığı iddia ediliyor. Bu yüzden güvenilir olduğunu düşünüyorum. Ücretsiz 50 gb depolama sunuyor. Ben simdilik memnunum

Junior 07/05/2020 cevapladı.
Yorum Ekle

Türk telekomun bulut uygulaması var piyasadan uygun ve ben kullanıyorum güvenilir popüler olmadığı için ucuz ve donma yaşanmıyor

Mid-Level 09/05/2020 cevapladı.
Yorum Ekle

Google drive ve yandex diski aktif olarak kullanıyorum. Eskiden Wİndows phone işletim sistemli telefon kullandığımdan onedrive kullandım bi süre, ama aralarında sıralama yaparsam yandex disk-google drive-onedrive olarak sıralayabilirim.

Intern 21/05/2020 cevapladı.
Yorum Ekle

Cevabın

Cevabı göndererek gizlilik politikası ve kullanım koşulları'nı onaylamış olursun.