Mynet’in komple uzaktan çalışma modeline geçmesi

bu dönemde şirketlerin çoğu uzaktan çalışma modeline geçtiğini görüyoruz. bazı şirketler de işleri uzaktan yürütebildiğini gördüğü için komple uzaktan çalışmaya karar veriyor. az önce mynet’in de bu modele kalıcı olarak geçtiğini öğrendim.

aslında bu haber şu yüzden sevindirici: mynet gibi firmalar uzaktan çalışmaktan zarar gelmediğini anlarsa pek çok kişi rahata kavuşacak. istanbul gibi metropollerde metrobüs çilesi ortadan kalkacak.

Yorum Ekle

Covid-19’un dünyada bırakacağı kalıcı etkilerden birisi. Bir çok firma bu yönteme geçmeye başlayabilir ki bence gayet mantıklı. Hem şirket için hemde çalışan için rahatlık bence, belki uzun zaman ofiste çalışmış kişiler evden çalışmaya alışmakta zorlanabilirler veya zaman alabilir ama alıştıktan sonra iki taraf içinde yararlı diye düşünüyorum.

Intern 21/05/2020 cevapladı.
Yorum Ekle

Bence de güzel bir haber kesinlikle katılıyorum. Dediğiniz gibi umarım imkanı olan diğer firmalar da bu modeli uygular. Çalışanlar için gerçekten birçok faydasının olacağını düşünüyorum.

Mid-Level 21/05/2020 cevapladı.
Yorum Ekle

geç bile kaldılar. editörlüğü ofis içinde yapma zorunluluğunu anlayamıyorum

Intern 21/05/2020 cevapladı.
Yorum Ekle

Twitter’da uzaktan yapılabilecek işlerin home office devam etmesine karar vermişti. Baya şeyler değişiyor, belki ofisler de boşalır kiralar düşer 😀

Mid-Level 21/05/2020 cevapladı.
Yorum Ekle

Cevabın

Cevabı göndererek gizlilik politikası ve kullanım koşulları'nı onaylamış olursun.