Mynet’in çalışma koşulları ve çalışma ortamı nasıl?

İş ilanı sayfasında Mynet’in Remote Finans & Ekonomi Editörü iş ilanıyla karşılaştım. Başvuru yaptım ve galiba görüşme olacak. Görüşmeden önce mynet’te çalışma koşulları ve çalışma ortamı nasıl, bileniniz varsa yardımcı olabilir mi? Daha önceden çalışan veya çalışan birini tanıyan varsa çok sevinirim.

Yorum Ekle

bizzat çalışmışlığım yok ama bir kurs ortamında çalışan biri bahsetmişti biraz. mynet çalışma koşulları bakımından iyi bir yer demişti ama çok yoğun çalışıyorlar. görüşmede maaş beklentisi sorarlarsa çok düşük tutmayın derim.

Intern 23/05/2020 cevapladı.
Yorum Ekle

Daha önce hiç mynet ile çalışmadım ve çalışan birini de tanımıyorum. Yalnız geçenlerde mynet’in çalışma koşulları ile ilgili bir haber gördüm. Hemen linkini paylaşayım.

https://www.mynet.com/mynet-te-uzaktan-calisma-kalici-hale-geldi-110106519052

Yanlış okumadınız. Mynet’te uzaktan çalışma kalıcı hale geldi. 😀 Gerçekten Avrupa standartlarını yakalamışlar tebrik ediyorum.

Haberin içeriği ise şöyle. Mart 2020 yani koronavirüsün patlak verdiği tarihten beri evden çalışan mynet ekibi için evden çalışma kalıcı hale geldi. Mynet uzaktan evden çalışma konseptini bu kadar geniş olarak uygulayan ilk Türk şirketlerinden biri olmakla övünüyor. Uzaktan çalışma konseptine dahil olan ekip ise şunlarmış. Editörlerin home ofis olarak çalışmasına olanak tanıyan donanım, yazılım ve insan kaynakları süreçleri tamamen dijitalleşerek uzaktan çalışmayı mümkün kılıyor.

Junior 24/05/2020 cevapladı.
Yorum Ekle

Cevabın

Cevabı göndererek gizlilik politikası ve kullanım koşulları'nı onaylamış olursun.