İçerik yazarlığı için kullanılacak intihal programı bilen var mı?

Merhaba,

İçerik yazarlığı yapıyorum ve intihal programına ihtiyacım var. Ayrıca hazırladığım makalelerde de kullanmak istiyorum. Şimdiye kadar çeşitli intihal programları denedim fakat yeterli olmadı ve gerçekçi sonuçlar alamadım. Ücretsiz ya da makul bir ücreti olan bir program arıyorum. Ücretsiz programlar verileri kaydetmesinden dolayı problem olabiliyormuş. Bu sebeple aynı zamanda güvenilir bir site olursa benim için daha iyi olur.

Yorum Ekle

İntihal programları için ücret ödemenize gerek yok bence. Turnitin dışında da iyi çalışan ve ücretsiz olmasına rağmen güvenlik problemi olmayan programlar var. Tabii hepsinde kelime sınırı olduğunu da söyleyeyim.

– Quetext: http://www.quetext.com/
– DupliChecker: http://www.duplichecker.com/
– PlagiarismChecker: http://www.plagiarismchecker.com/

Senior 05/05/2020 cevapladı.
Yorum Ekle

Profesyonel bir çözüm arıyorsanız Turnitin en iyisidir. Akademisyenlerin de en çok kullandığı programlardan biri olduğu için güvenebilirsiniz.

Junior 05/05/2020 cevapladı.
Yorum Ekle

@murdum Evet Turnitin’i duydum daha önce denememiştim, deneyeceğim teşekkürler. @leopoldbloom önerileriniz için teşekkür ederim hepsini deneyeceğim. Kelime sınırı olması belki makaleler için biraz problem yaratabilir ama yazdığım içerikler genelde max 500 kelime. Eğer 500 kelimenin üstünde bir sınır varsa kullanışlı olur benim için.

Mid-Level 05/05/2020 cevapladı.
Yorum Ekle

Plagiarism bir çok editör tarafından kullanılmış ve onaylıdır

Mid-Level 10/05/2020 cevapladı.

Evet öneriden sonra denedim ve başarılı buldum.

10/05/2020.
Yorum Ekle

Cevabın

Cevabı göndererek gizlilik politikası ve kullanım koşulları'nı onaylamış olursun.