Freelance iş ilanları ve pazaryeri yayında!

Serbest İşler’de bir dizi yenilik ve güncelleme üzerinde çalışıyoruz. Bu yeniliklerden biri, sitede artık freelance ve remote iş ilanlarının yer alması. Diğeri de kendi ilanlarını ekleyebileceğin pazaryeri.

İş İlanları & Pazaryeri

Sürekli olarak güncellediğimiz Freelance İş İlanları sayfasından listelenen işleri görebilir, ilanları alanına göre filtreleyebilir ve bu ilanlara başvuru yapabilirsin.

Pazaryeri” kategorisini seçerek de satmak istediğin ürünler ve verdiğin hizmetlerle ilgili ilanlarını ekleyebilirsin. Bilgi için Serbest İşler’de yenilik: Pazaryeri açıldı sayfasını inceleyebilirsin.

İş ilanları ve pazaryeri sayfalarının daha fazla kişiye erişebilmesi için hem Google hem de sosyal medya özelinde çalışmalar yapacağız.

Kategori & Etiketler

Serbest İşler hakkında öneri ve yorumlarınız başlıklı konuyu açtıktan sonra, sizlerden kategori ve etiketlerin genişletilmesine yönelik öneriler aldık. Bu önerileri dikkate alarak “Pazaryeri” kategorisinin haricinde “Girişimcilik” kategorisini (zamanla yeni kategoriler de eklenebilir) ve çok sayıda yeni etiket ekledik. Yeni etiket ekleme özelliği için belirlediğimiz puanı düşürüp 75’e (Junior) indirdik.

🤜🤛

Yorum Ekle

Süper!

Intern 19/05/2020 cevapladı.
Yorum Ekle

Tam da beklediğim olay. Ellerinize sağlık 🙂

Junior 19/05/2020 cevapladı.
Yorum Ekle

pazaryerinde kendi ilanlarımızı da yayınlayabiliyoruz anladığım kadarıyla. atıyorum ben blog sayfanız için uyumlu metin yazarım vs gibi, değil mi?

Intern 19/05/2020 cevapladı.

Kesinlikle 😉

19/05/2020.
Yorum Ekle

böyle bir yer arıyordum. pazaryeri sayfası iyi olmuş

Intern 19/05/2020 cevapladı.
Yorum Ekle

harika olmuş ellerinize sağlıkk

Mid-Level 20/05/2020 cevapladı.
Yorum Ekle

Forumun amacına göre en büyük eksiklerden birisiydi. Hayırlı olsun.

Mid-Level 20/05/2020 cevapladı.
Yorum Ekle

Cevabın

Cevabı göndererek gizlilik politikası ve kullanım koşulları'nı onaylamış olursun.