Çalışanların işyerlerini puanladığı site?

Ya bi site vardı, çalışanlar iş yerlerini ya da daha önce çalıştıkları yerleri puanlayıp yorum yapıyordu. Maaş, sosyal haklar, mobbing gibi kategoriler üzerinden ayrı ayrı değerlendirme şansınız oluyordu. Hatırlayan var mı? Bulamadım, kafama takıldı. Sağ olun şimdiden. 🙂

Yorum Ekle

http://www.sartlarnasil.net/ bu siteyi diyorsunuz sanırım? 🙂 Ne yazık ki kapandı. Bildiğim kadarıyla bir şirket, hakkında yazılan olumsuz yorumları kaldıramayıp dava açmıştı ve kazandı…

Lead 14/05/2020 cevapladı.
Yorum Ekle

Türk işletme anlayışı süper gerçekten, çalışanıma insan gibi muamele yapayım yerine, çalışanıma hayvan gibi muamele ettiğimi duyurmayayım kafası. Ciddi ihtiyaç var böyle sitelere.

Mid-Level 15/05/2020 cevapladı.
Yorum Ekle

Şartlar Nasıl’ı ben de sık kullanıyordum, kapanması çok üzücü oldu.

Junior 15/05/2020 cevapladı.
Yorum Ekle

Şartlar nasıl sitesini duymamıştım ama bu siteyi de bu amaçla kullanabiliriz diye düşünüyorum. Biri bir şirket hakkında merak ettiklerini sorar, daha önceden o şirkette çalışmış veya şirket hakkında bir şeyler bilen kişiler de yorumlarını paylaşır. Bu dayanışmaya hepimizin ihtiyacı var.

Intern 15/05/2020 cevapladı.

Kesinlikle! 😉 Forumda isteyen herkes şirketlerdeki şartları başkasına sorabilir ya da şartlar hakkında bildiklerini paylaşabilir.

16/05/2020.

harika! 🙂

16/05/2020.
Yorum Ekle

Cevabın

Cevabı göndererek gizlilik politikası ve kullanım koşulları'nı onaylamış olursun.