Borsaya giriş için cesaretlendirebilecek bazı online eğitimler

Biliyorsunuz son zamanlarda gelişen olaylar ve kısmi de olsa değişen şartlara alternatif kazançlar eklemeyi düşünen birileri vardır diye düşünüyorum. borsa da bunlardan biri olabilir. kimilerine göre çok havalı kimilerine göre kumardan farkı olmayan ama doğru ve sabırlı bir süreçle insanı tatmin edecek kadar kazanç sağlayabilecek bir kanal. Bunun için eskisi gibi tahtakale’de o unutulmayan telefon trafiği ve insan kalabalığına da girmeye gerek yok. Hemen hemen her şey oturduğumuz yerden gerçekleşebiliyor

önce favorimi buraya bırakıp başlıyorum.

1 Brofin

Diğerlerine göre daha akademik bir kapsamları var. vaktiniz ve gözden çıkarabileceğiniz bir eğitim bütçeniz varsa en en başından en sonuna kadar bütün eğitimleri bulabilirsiniz. Aynı zamanda youtube kanallarından da ücretsiz takip edip ön araştırma yapabilmeniz mümkün.

2 Ercüment Somoncu / Udemy

Evet bir çoğunuz bu siteyi biliyor ya daha önce bir yerde rastlamış olabilrsiniz. içerisinde bulunan bir sürü eğitimin arasında borsa ile alakalı eğitimler de mevcut. ercüment somuncu’nun bu eğitimi akıcı, tane tane ve not tutmaya hasret kişiler için çok verimli olabilir.

https://www.udemy.com/course/borsa-hocam-teknik-analiz-egitim-seti/

3 Suat Yeter

Bu arkadaş profesyonel olarak borsa guruluğu mertebesinde, dilerseniz kendi internet sitesinden online eğitim satın alabilir ya da youtube dan, the daytrading company by suat eter kanalından ücretsiz içeriklere dahil olabilirsiniz.

 

Yorum Ekle

Borsa konuları bana çok karmaşık ve güvenilmez geliyor. Bence çoğu kişi de bu konuda önyargılı. Sizce vakit ayırmaya değer bir iş mi? Güzel kazançlar elde edilebilir mi, ne düşünüyorsunuz?

Intern 06/05/2020 cevapladı.
Yorum Ekle

Evet özellikle türkiye gibi gelişmekte olan bir kaç ülke güven işini sarsabiliyor ama yeterli vakti ayırabilirseniz öğrenmek için işin büyük kısmı sizin tahminlerinize ve risklere kalıyor. bir kaç tane eş zamanlı borsa uygulaması var ücretsiz olarak oradan da deneme yapabilirsiniz.

New 06/05/2020 cevapladı.
Yorum Ekle

Merhaba öncelikle udemy.com un eğitimleri bence faydalı ve ek olarak borsa sitelerinin çoğunun YouTube da eğitim videoları var faydalılar

Mid-Level 10/05/2020 cevapladı.
Yorum Ekle

Cevabın

Cevabı göndererek gizlilik politikası ve kullanım koşulları'nı onaylamış olursun.