Aidatsız kredi kartı önerileri

Ortalama bi kart aidatı 100 lira civarında ve gereksiz bi masraf kalemi ve yasal mevzuat gerepi bankalar müşterilerine aidatsız kredi kartı sunmak zorundalar ama bunu yaparken de temel özelliklerinden kısıyorlar. Atıyorum temassız özelliği vermemek gibi. Kendi kullandıklarım üzerinden yorumlarda bulunucam umarım faydalı olur.

Akbank free: kullanıyorum, çok güzel puan veriyor, taksit olayı da güzel ama temassızı yok.

Kuveyt türk sağlam kart: çok bi olayı yok, minimum ödemesi de yok. Nakit avans olayı kart limitinin yüzde 10u. Faizsiz taksit falan olayı da çok yok, atm kartı gibi dümdüz kart ama temassızı var.

Türkiye finans happy zero: nakit avans olayı yok, arada güzel taksit ve puan olayları oluyor. Temassızı var. Bonusla ortaklıklı.

Vakıfbank like card: ilk kredi kartım, üniversiteye başlarken kartçı ablalar itelemişti yaş 18. Temassızı var, taksiti puano her şeyi var süper kart ama limiti 500 ve öğrenci olmak lazım.

Yorum Ekle

En sinir olduğum harcama banka kartına para alınması. Ben sana zaten faizlerle vs bir sürü para kazandırıyorum yahu 🙂 bir de arayınca ya tamam biz 100 lira kestik ama 40 lirasını bonus olarak verelim diye sadaka teklif ediyorlar. Eğer bonusu alırsan bir yıl daha kartı kullanma sözü veriyorsun üstelik. Burada da enparayı savunacağım. Ancak bir eksisi var onun da. Ayda 3 kere 3000tl yi geçmeyecek şekilde 6 taksit yapabiliyorsun. Taksit sayısı yetmeyince de Garanti Bonus Flexi yi kullanıyorum. O da kart ücreti almıyor.

Junior 28/05/2020 cevapladı.
Yorum Ekle

Cevabın

Cevabı göndererek gizlilik politikası ve kullanım koşulları'nı onaylamış olursun.