2020 girişimcilik fikirleri

2020 girişimcilik fikirleri, iş ortamından ve patronlardan sıkılanlar, hayatında bundan sonra birilerinden emir almak istemeyenler için biçilmiş kaftandır.

Fikirler arasında ilk olarak blog yazarlığından bahsetmek isterim. İnsanların sorunlarını çözebileceğiniz ya da markalarla çalışabileceğiniz blog içerikler hazırlamak sizi oldukça mutlu edebilir.

Bu fikir hoşunuza gitmediyse size ikinci bir seçenek sunmak isterim. Dijital dönüşüm ile beraber korona virüs etkisi ile e-ticaret konusu da etkinliğini artırdı. Müşterilerin hizmet ve ürünlere ulaşma biçimleri değişti. Satış sektöründe iş yapmak istiyorsanız e-ticaret en iyi tercih olacaktır.

El sanatları, resim, ahşap boyama gibi sanatsal işlerde yeteneğiniz varsa ve kendinize güveniyorsanız el emeği ve yetenek gerektiren işlerde iyi paralar kazanabilirsiniz. Ürettiğiniz eserleri satarak bir gelir elde edebilirsiniz.

Genel anlamda bu 3 başlıkta sıraladım. Sanat, yazarlık, satış sektörleri korona virüs ile beraber etkinliği artan meslekler arasındadır.

Yorum Ekle

Cevabın

Cevabı göndererek gizlilik politikası ve kullanım koşulları'nı onaylamış olursun.