Freelance iş ilanları sayfasında; grafik tasarım, yazılım, metin yazarlığı, çeviri, sosyal medya, dijital pazarlama, editörlük gibi yaratıcı alanlarla ilgili freelance ve remote (uzaktan çalışma) iş ilanlarını bulabilirsin.

İlan vermek için bizimle iletişime geçin.


Freelance İş İlanları Serbest İşler’de

Yaratıcı sektörlerde bağımsız olarak çalışan pek çok kişi, işlerini bir ofise bağlı kalarak sürdürmek yerine istediği yerden freelancer olarak sürdürmeyi tercih ediyor. Serbest çalışanlar için dayanışma, tartışma ve bilgi paylaşımı platformu Serbest İşler’de en güncel freelance işler listeleniyor. Web tasarımcılar, metin yazarları, içerik yazarları, grafik tasarımcılar, SEO uzmanları, çevirmenler, özel ders verenler, danışmanlar, reklam ve pazarlama uzmanları, fotoğrafçılar, seslendirmenler, sanatçılar, SEO uzmanları için yayımlanan freelance işler arasından uzmanlık alanına göre seçim yapabilirsin.

Remote İş İlanları da Bu Sayfada

İnternetin hayatımızın her alanına dahil olmasıyla birlikte ofis ortamından sıkılan, işlerini evde internete bağlı kalarak yürütebilen pek çok kişi home ofis çalışma yöntemine geçti. Freelance işlerin yanı sıra şirketlerin uzaktan çalışma (remote) iş ilanları da freelancer’lar için iyi bir alternatif olabilir.

Uzaktan çalışmanın hem yeni hem de çabucak yayılan bir model olmasından ve Türkiye’de ortak çalışma alanlarının yaygınlaşmasından dolayı freelance iş ilanları haricinde remote işlere de yer vermek istedik. Remote iş modelinin freelance işlerden farkı, bir şirkete bağlı kalarak çalışıyor olmanız.

Evden Çalışmak Özgürlük Demek

Evden çalışmanın sağladığı özgürlük ve esneklik, daha mutlu bir iş-yaşam dengesi sağlıyor. Eğer daha verimlilik adına gerekli adımları attıysan, home ofis çalışma gerçekten özgürlük demek. Tabii erteleme hastalığın varsa işler senin için daha karmaşık hâle gelebilir.

Evden çalışma konusunda deneyim şartı olan ve olmayan pek çok iş alanı var. Özellikle web tasarımı, grafik tasarım, içerik yazarlığı, çevirmenlik gibi yaratıcı sektörlerde ve teknoloji alanında işler ofis dışında da kolayca yürütülebiliyor.

İlanlar haricinde freelance çalışma yöntemiyle ilgili aklına takılan her şeyi Genel Konular üzerinden konu açarak tartışmaya açabilir veya Hukuki Konular üzerinden sözleşme, fatura, muhasebe gibi konular hakkında bilgi edinebilirsin. Ayrıca, Gelir İdaresi Başkanlığı’nın serbest meslek kazancı elde edenler için hazırladığı Vergi Rehberi’ni de inceleyebilirsin.


Bu sayfada düzenli olarak freelance iş ilanları ve remote iş ilanları yayımlanır. Tüm başvurular ilgili firmaya doğrudan yapılır ve serbestisler.com üzerinden hiçbir veri gönderilmez.