RE: Serbest İşler hakkında öneri ve yorumlarınız

Selam Serbest İşler topluluğu! 👋

Hepinize yeni nesil, basit, paylaşım ve etkileşim odaklı bir platform sunmak için elimizden geleni yapıyoruz. Zaman zaman güzel öneriler ve yorumlar da aldığımız oluyor. Önerilerinizi ve yorumlarınızı bilgi@serbestisler.com üzerinden bize özel olarak iletebileceğiniz gibi, bu konu altına da yazıp tüm üyelerin görmesini sağlayabilirsiniz. Neden? Şeffaf olmayı seviyoruz çünkü. 😏

Hem teknik hem de içeriğe yönelik herhangi bir öneriniz varsa cevap olarak yazabilirsiniz. Biz de bu konuda bir şey yapabiliyor muyuz bakarız. Yeni bir kategori/etiket önerisi, rozet ve puan sistemi hakkında bir öneri, kurallarla ilgili öneri gibi pek çok konuda öneriye açığız.

Konuyu bir süreliğine menüye pinliyoruz. Böylece kolayca erişebileceksiniz.

Ha bir de FacebookTwitterInstagram ve LinkedIn hesaplarımızı takip edin. Hesaplarımızdan güzel içerikler paylaşmaya başladık ve sosyal olmaya çalışıyoruz. Hatta küçük bir güzellik yapalım dedik; hesaplarımızı takip edip bunu bize özel mesaj/mail ile bildirenlere anında +puan vereceğiz. 😊 Her bir hesabı takip etmek +5 puan kazandıracak, 4 hesabı takip eden +20 puan kazanmış olacak.

Sevgiyle kalın!

Yorum Ekle

mrb daha öncede konu açıp bildirmiştim ama detaylı şekilde üstünden geçeyim,

header kısmının daha özelleştirilmiş halde olması, bildirimler, özel mesajlar, beğeniler (gelen oylar) konularımızın aldığı cevaplar vs. şeklinde erişim kolaylığı sağlanmalı.

kullanıcı profili daha detaylandırılabilmeli, web sitesi sosyal medya hesapları, iletişim bilgileri, bio v.b.

index de popüler konular, son cevap alan konular, cevapsız konular gibi kısımlarda 10-20 başlık listenirse etkileşimler artaracaktır.

etiket ekleme özelliği herkese açılmalıdır.

referans sistemi getirilmelidir, forumun yaygınlaştırılması için etkili bir sistem olacaktır. referans ile yeni üye davet edenlere +5-10-20 puan hediye verilerek referans a teşvik edilebilir.

kategoriler genişletilmelidir.

Mid-Level 12/05/2020 cevapladı.

Merhaba. Tüm önerileriniz için teşekkür ederiz. Her birini dikkate alıp değerlendireceğiz ve yeni geliştirmeler yapacağız. 🙂

12/05/2020.
Yorum Ekle

Cevabın

Cevabı göndererek gizlilik politikası ve kullanım koşulları'nı onaylamış olursun.