RE: Papara nedir?

Papara online ödeme alma ödeme yapma para transferi yapma gibi işlemleri gerçekleştiren bir online cüzdandır. Sistemi şu şekilde işler: Paparanın her bankada bir hesabı bulunur. Böylelikle bankalar arasında hızlı bir şekilde mesai saatine takılmadan para transferi yapabilme gibi bir artısı vardır. Atıyorum cumartesi günü ziraat hesabınızda 200 lira var ve kardeşinize atacaksınız ama kardeşinizin ziraat hesabı yok. İkinizin de papara hesabı varsa para gönderebilirsiniz. (papara komisyon almıyor ama kendi bankanız havale ücreti alabilir) Bi de bahis siteleri ile genelde anlaşması var bi kenarda dursun bu bilgi de.

Üye olması çok basit, kimlik bilgisi istiyor 5 10 dakika vakit almaz. Onun haricinde kart olayı da var Papara card diye, sadece sanal kart da oluşturabiliyosunuz veya kurye de getirebiliyor. Kartının güzelliği eczanelerde yüzde 50, spotify, youtube, netflixte yine yüzde 50, hepsiburadada falanda yüzde 5 iade yapıyor. Hiç kuryeyle uğraşmadan bi üye olup sanal kart açarak yarı fiyatına spotify, netflix falan kullanma şansı var yani, bedava para. Donanım haber tadında oldu bu paragraf ama yeminle viral almadım xd. Bilmeyen duysun boşa para vermesin diye.

Güvenilir mi derseniz bddk lisansları var bi banka değil ama güvenli denebilir. Ben hep 50 liralık yatırıyorum 0 şaka 🙂

Eksi yanına gelirsek, müşteri hizmetleri yetersiz ve bankalarla çok bağlılar ilkel bi sistemle çalışıyorlar. Atıyorum akbank internet bankacılığında sorun varsa papara akbank bağlantısı da kopuyor ve müşteri hizmetlerine ulaşması dünyanın en zor işi.

Yorum Ekle

Paypal yerine kullanılıyor genelde. Kartı yok ama hesap kısmını kullanıyorum sadece. 1 lira kesiyordu para aktarımında. Hala öyle mi bilmiyorum ama iş görüyor

Junior 29/05/2020 cevapladı.
Yorum Ekle

Cevabın

Cevabı göndererek gizlilik politikası ve kullanım koşulları'nı onaylamış olursun.