RE: Ortalama bir içeriğin fiyatı ne kadar olmalı?

1 yıldır çeşitli siteler üzerinden içerik yazıyorum. İçeriklerin fiyatlarını da siteler belirliyor ve siteden siteye değişiyor. Ortalama 500 kelime için 3 tl veren de var 10 tl veren de. Fakat ben artık kendi internet sitemi kurup bir yere bağlı olmadan çalışmak istiyorum. Burada beni en korkutan konu fiyat. Sizce ortalama 500 kelimelik bir içeriğin fiyatı ne kadar olmalı?

Yorum Ekle

öncelikle içerik pazarlaması yapmak istiyorsanız “içerik pazarlama scripti” araştırması yapmanızı öneririm.

r10.net te aratırsanız bir çok yazılımcının uygun fiyatlara sunduğu scriptlere ulaşabilirsiniz, bunlar kendi başına bir sistem olup ayrıca websitesi oluşturmak için bütçe ayırmanız gerekmeyecektir. Hazır websitesi sunan yerler de var. godaddy özellikle tv reklamlarında bile çıkıyor.

domain ve hosting maliyetiniz yıllık olarak 200 tl civarında olacaktır.

online ödeme yöntemi eklemeyi düşünürseniz bireysel kayıt olup paketler ürünler oluşturup kolayca ödeme alabileceğiniz tubitak destekli shopier.com u öneririm.

makale fiyatlarına gelecek olursak, özgün emek verilerek hazırlanmış makalelerin değeri tl ile ölçülmez aslında, 100 kelime 50 lira olsa keşke:) ama maalesef bir piyasası var ve piyasa rakamlarının üstünde satış yapmanız ilk etapta oldukça zor. müşteri kitlenizi zamanla oturttuktan sonra kendi fiyatlarınızı vererek daha az iş aynı kazanç veya aynı iş yüküyle daha çok kazanca ulaşabilirsiniz. ama önce mutlu ve memnun müşteri kitlenizi oluşturmanız gerekecektir.

Mid-Level 09/05/2020 cevapladı.
Yorum Ekle

Cevabın

Cevabı göndererek gizlilik politikası ve kullanım koşulları'nı onaylamış olursun.