RE: Online kazanç elde edenler bakabilir mi? (Reklam gelirleri dışında)

Kurduğunuz bir websitesinden reklam gelirleri dışında online kazanç elde etmek için farklı yollar kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız hangi yollarla yapıyorsunuz ve ne kadar kazanıyorsunuz?

Başlık klişe gibi gelebilir ama blog sitelerinde ciddi anlamda bilgi kirliliği var. Herkes aynı yöntemlerden bahsediyor. Ama farklı yollarda olmalı. Evet 1. ağızdan alalım…

Yorum Ekle

Affiliate marketing en temiz yöntem bence ama asıl olay ürün satışında. Tabii niş ürünler ve hedef kitleniz olması lazım.

Junior 29/04/2020 cevapladı.

Ne gibi ürünler mesela?

02/05/2020.

Tasarım ürünleri öneririm. Tasarım mobilyalar veya aksesuarlar olabilir. Ürünü nasıl üreteceğim diyebilirsiniz ama sizin üretiyor olmanız gerekmiyor. Hipicon bunun en iyi örneği. Gerçi bence fiyatları inanılmaz yüksek tutuyorlar ama işi çok düzgün yapıyorlar. Niş ürün derken hipicon gibi girişimleri kastettim.

02/05/2020.

Bir ürün listesi belirlersiniz, farklı tasarımcılarla anlaşıp onların biçtiği fiyatın üzerine komisyon ekleyip satışa çıkarırsınız. Eğer dijital pazarlama konusunda kendinize güveniyorsanız o tasarımcıların 300 liraya satamadığı ürünü 500 liraya çok rahat satarsıjnız.

02/05/2020.
Yorum Ekle

Cevabın

Cevabı göndererek gizlilik politikası ve kullanım koşulları'nı onaylamış olursun.