RE: İş teslim edip parasını alamayanlar

forumda bir iş teslim edip parasını alamayan var mı? varsa bu durumda ne yapmak gerekir, yardımcı olursanız sevinirim. durum çok acil. bir buçuk ayımı alan büyük bir dokümanın çevirisiyle uğraştım, işi temiz bir şekilde teslim ettim ama müşteri maillerime dönmüyor.

Yorum Ekle

ön ödemeli olarak çalışmak rakiplerinize göre dez avantaj gibi gözüksede bu gibi durumlarla karşılaşmamak için sanal ortamda yapılan bütün işlerden önce ödeme alınması taraftarıyım.

özellikle müşteri size ulaştıysa mutlaka önce ödeme alınız.

satış pazarlama yaptığınız kanalların güvenilir olduğundan emin olun, kullanıcı profilleri değersiz, kalitesi düşük platformlarda iş yapmamanızı tavsiye ederim. iletişim kanallarından ziyada ortak platformların yaptırım gücünün olması daha faydalıdır.

örneğinin bilinen popüler webmaster forumlarında birisiyle ticaret yaptığınızda müşteri parayı ödemezse veya iş zamanında teslim edilmeyip müşteri mağdur edilirse karşılıklı yaptırımlar, negatif ticaret yorumları, forumdan uzaklaştırmalar söz konusu olabileceği için herkes verdiği sözde durmaya dikkat eder..

Mid-Level 07/05/2020 cevapladı.
Yorum Ekle

Cevabın

Cevabı göndererek gizlilik politikası ve kullanım koşulları'nı onaylamış olursun.