RE: Grafik Tasarım ve Video Edit için ücretsiz online siteler

Freelance iş ağının başında grafik tasarım ve video editleme gibi hizmetler başı çekiyor. Profesyonel photoshop bilmek freelancer için altın değeride. Peki photoshop kullanamayan arkadaşlarım online ücretsiz hangi siteleri kullanıyor? Ben hızlı ve çok özen istemeyen tasarımlar için canva programını kullanıyorum.Aylık cüzi bir miktar ile video oluşturma kısmı da yer alıyor. İnternetten yaptığım araştırma sonucunda openshot video editör ile karşılaştım.Ücretsiz video tasarımları yapabileceğimiz bir site.Bu siteyi bilenlerde vardır tabii.Ben geç karşılaşmış oldum belki 🙂 Sorum ise şu: Bu sitelere bezer photoshop’a daha yakın ( pixel kalitesi ve daha fazla tasarım toolu veren) başka siteler de var mıdır?

Yorum Ekle

Merhaba, genellikle yaptığım işlerde adobe ürünleri kullanıyorum ancak bir fotoğrafta arka planı sileceksem önce https://www.remove.bg/ adresini ziyaret ederim. Genellikle photoshop a daha az iş bırakmamı sağlayan başarılı sonuçlar veren bir site.

Junior 04/05/2020 cevapladı.

Edit konusunda hiçbiri adobe’u geçemez ama ps kullanamayanlar için background temizleme konusunda removebg gayet iyi çalışıyor. https://pixlr.com/editor/ da iyidir.

04/05/2020.
Yorum Ekle

Cevabın

Cevabı göndererek gizlilik politikası ve kullanım koşulları'nı onaylamış olursun.